Проекти рішень міської ради

Про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради на передачу інструменту для косіння трави (Мотокоса STIHL FS 250) в кількості 2 (дві) штуки у тимчасове безоплатне користування товариству з

 

Про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради на передачу інструменту для косіння трави (Мотокоса STIHL FS 250) в кількості 2 (дві) штуки у тимчасове безоплатне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 30.10.2013 № 11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади м.Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству “Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради (Л.Ковальчук) передати у тимчасове безоплатне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (В.Колесніков) інструменту для косіння трави (Мотокоса STIHL FS 250) в кількості 2 (дві) штуки, первісною вартістю 17222,22 грн. без ПДВ (сімнадцять тисяч двісті двадцять дві тисячі грн. 22 коп.), залишковою вартістю 17222,22 грн. без ПДВ (сімнадцять тисяч двісті двадцять дві тисячі грн. 22 коп.), терміном на 2 роки.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від “__”_________ 2018р. №___

Мотокоса STIHL FS 250

з/п

Найменування

Вартість одиниці

(грн.)

Кількість,

штук

Загальна вартість

(грн.)

1

Мотокоса STIHL FS 250

8611,11 грн. без ПДВ

2

17222,22 грн. без ПДВ

 

Секретар міської ради М.Кривак

Начальник управління житлово- комунального господарства В.Новачок