Проекти рішень виконавчого комітету
Про надання дозволу громадянам на встановлення тимчасових металевих гаражів
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про надання дозволу громадянам на встановлення тимчасових металевих гаражів
Розглянувши матеріали, подані управлінням архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати дозвіл громадянам на встановлення тимчасових металевих гаражів:
1.1.Мазурчаку Михайлу Івановичу, інваліду ІІ групи загального захворювання, біля житлового будинку по вул. Зарічанській, 30 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо;
1.2. Жуку Валерію Павловичу, інваліду ІІ групи загального захворювання, біля житлового будинку по вул. Зарічанській, 32 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо;
1.3. Лужняк Ользі Володимирівні, інваліду дитинства І групи, біля житлового будинку по прс. Миру, 65/4 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо;
1.4. Ткачуку Юрію Дмитровичу, інваліду ІІ групи загального захворювання, біля житлового будинку по вул. Залізняка, 22 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо;
1.5. Коломійцю Володимиру Георгійовичу, інваліду війни ІІ групи, біля житлового будинку по вул. Зарічанській, 32 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо;
1.6. Вуженко Івану Васильовичу, інваліду ІІ групи загального захворювання, біля житлового будинку по вул. Інститутській, 6/3 на земельній ділянці площею 21 м2, при умові забезпечення прибирання території у радіусі 10 м навколо.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.
Міський голова О. Симчишин