Проекти рішень виконавчого комітету

Про надання дозволу фізичним особам-підприємцям Павловичу Є.Г. та Фищуку О.М. на розміщення зовнішньої реклами на зупинках громадського транспорту

Про надання дозволу фізичним особам-підприємцям Павловичу Є.Г. та Фищуку О.М. на розміщення зовнішньої реклами на зупинках громадського транспорту

 

Розглянувши звернення фізичних осіб-підприємців Павловича Є.Г. і Фищука О.М. та клопотання управління транспорту та зв’язку, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.05.2010 № 556 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.06.2004 № 327 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Павловичу Є.Г. на розміщення зовнішньої реклами терміном на п’ять років, на зупинці громадського транспорту «Меморіальний комплекс» по вул. Проскурівській (напрямок руху з міста), на умовах утримання павільйону в належному технічному та санітарному стані.

2. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Фищуку О.М. на розміщення зовнішньої реклами терміном на п’ять років, на наступних зупинках громадського транспорту, на умовах утримання павільйонів в належному технічному та санітарному стані:

2.1. «Вул. Перемоги» по вул. Зарічанській (напрямок руху в місто);

2.2. «Вул. Водопровідна» по Старокостянтинівському шосе (напрямок руху в місто).

3. На основі інвестиційних пропозицій фізичних осіб-підприємців Павловича Є.Г. та Фищука О.М. місця розміщення реклами використовувати на безоплатній основі.

4. Управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (Дружинін М.А.) (робочому органу) оформити і видати дозволи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів, управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А.Бондаренка.

 

Міський голова     О. СИМЧИШИН