Рішення міської ради

Про місцеву ініціативу мешканців будинків №16 по вул.Старокостянтинівське шосе та №2 по вул.Зарічанській

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№27 від 25.10.2017 р.

 

Про місцеву ініціативу мешканців будинків №16 по вул.Старокостянтинівське шосе та №2 по вул.Зарічанській

 

Розглянувши місцеву ініціативу мешканців будинків №16 по вул.Старокостянтинівське шосе та №2 по вул.Зарічанській, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста та рішення виконавчого комітету від 28.09.2017 №682 «Про внесення змін до рішень виконавчого комітету, розірвання договору оренди нежитлового приміщення міської комунальної власності та втрату чинності пункту додатку до рішення та підпункту рішення виконавчого комітету», керуючись Статутом територіальної громади міста та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Місцеву ініціативу мешканців будинків №16 по вул.Старокостянтинівське шосе та №2 по вул.Зарічанській щодо заборони розміщення кафе, що здійснює продаж товарів підакцизної групи, в житловому будинку №16 по вул.Старостянтинівське шосе взяти до відома.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Бондаренка А.Є. та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин