Проекти рішень міської ради

Про ліквідацію Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області

 

Про ліквідацію Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області

 

З метою оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, ефективного використання бюджетних коштів на їх утримання та у зв’язку з безперспективністю функціонування Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області внаслідок скорочення контингенту здобувачів освіти, керуючись ст.ст.110,111 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню  освіту», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області, розташованої за адресою: вулиця Подільська, будинок 32А, с.Малашівці, Хмельницький район, Хмельницька область, шляхом її ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення діяльності Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області.

3. Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (Н. Балабуст):

3.1. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.2. Процедуру ліквідації Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області провести з 22.08.2021;

3.3. Розробити порядок організованого підвезення учнів і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання відповідно до розкладу уроків.

4. Приміщення Малашовецької початкової школи Хмельницької міської ради Хмельницької області та матеріальні цінності залишити на балансі Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради для подальшого використання.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН