Рішення міської ради

Про формування пропозиції щодо обсягу регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять дев’ятої сесії

№15 від 13.02.2019 р.

 

Про формування пропозиції щодо обсягу регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням Кабінету Міністрів України №994-р від 14.12.2016 року «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити пропозиції щодо обсягу регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького на 2019 рік (додаток 1).

2. Встановити критерії формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького:

2.1. Фізична або юридична особа, яка виступає замовником підготовки робітничих кадрів (далі – замовники робітничих кадрів), повинна бути зареєстрована у місті Хмельницькому як платник єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2.2. Середня заробітна плата замовника робітничих кадрів за останні 9 місяців поточного року повинна перевищувати встановлений станом на 01 січня поточного року розмір мінімальної заробітної плати, помножений на коефіцієнт 1,2.

2.3. Замовлення на підготовку робітничих кадрів не повинно перевищувати половини середньооблікової чисельності найманих працівників за останні 9 місяців поточного року.

2.4. Замовник надає письмову згоду на проходження особами, стосовно яких зроблено замовлення на підготовку робітничих кадрів, виробничої практики на базі замовника, та згоду оплачувати проходження виробничої практики шляхом переказу коштів (заробітної плати учнів), нарахованих за час виробничого навчання і виробничої практики, для виплати на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

3. Затвердити форму заявки – пропозиції підприємства – замовника на підготовку робітничих кадрів, яку він подає закладу професійної (професійно-технічної) освіти (додаток 2).

4. Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти при укладенні договорів про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти між закладом професійної (професійно-технічної) освіти і замовником робітничих кадрів та про навчально-виробничу практику в пункті «Додаткові зобов’язання» в обов’язковому порядку передбачати обов’язок замовника робітничих кадрів за період проходження виробничого навчання і виробничої практики нараховувати учням заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці за нормами, розцінками, ставками (окладами) з урахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок, яку переказувати для виплати на рахунок професійно-технічного навчального закладу не пізніше п’яти днів після виплати заробітної плати працівникам підприємства. При цьому 50% заробітної плати, нарахованої за час виробничого навчання і виробничої практики учням закладу професійної (професійно-технічної) освіти, направляється на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти для здійснення його статутної діяльності, зміцнення матеріально-технічної бази, на соціальний захист учнів, проведення культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи.

5. Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти протягом 3 місяців з моменту прийняття даного рішення привести діючі договори про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти та про навчально-виробничу практику у відповідність з вимогами даного рішення, передбачивши в пункті «Додаткові зобов’язання» в обов’язковому порядку передбачати обов’язок замовника робітничих кадрів за період проходження виробничого навчання і виробничої практики нараховувати учням заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці за нормами, розцінками, ставками (окладами) з урахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок, яку переказувати для виплати на рахунок професійно-технічного навчального закладу не пізніше п’яти днів після виплати заробітної плати працівникам підприємства. При цьому 50% заробітної плати, нарахованої за час виробничого навчання і виробничої практики учням закладу професійної (професійно-технічної) освіти, направляється на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти для здійснення його статутної діяльності, зміцнення матеріально-технічної бази, на соціальний захист учнів, проведення культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи.

6. Уповноважити виконавчий комітет Хмельницької міської ради вносити зміни до обсягу регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького за окремими професіями в межах загального обсягу замовлення.

7. Уповноважити заступника міського голови Гончарука В.В. на підставі затвердженого обсягу регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького погоджувати закладам професійної (професійно-технічної) освіти обсяги регіонального замовлення, які подаються до Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Мельник Г.Л. та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 164 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 164 КБ
Формат: pdf