Проекти рішень міської ради

Про доручення виконавчому комітету укласти договір про призначення процесуального агента з юридичного супроводу

 

Про доручення виконавчому комітету укласти договір про призначення процесуального агента з юридичного супроводу

 

З метою забезпечення реалізації інвестиційного Проєкту «Модернізація інфраструктури  твердих побутових відходів у м. Хмельницькому» та виконання зобов’язань Хмельницької міської ради згідно Договору гарантії, відшкодування та підтримки проєкту та Договору гранту, укладених з Європейським банком реконструкції та розвитку, розглянувши пропозицію виконавчого комітету,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити виконавчому комітету Хмельницької міської ради укласти договір про призначення процесуального агента з юридичного супроводу (призначення уповноваженого агента для отримання процесуальних повідомлень та будь-яких інших викликів до суду в Англії з метою будь-якої юридичної дії або судового розгляду) з метою виконання зобов’язань Хмельницької міської ради згідно Договору гарантії, відшкодування та підтримки проєкту та Договору  гранту, укладених з Європейським банком реконструкції та розвитку, і здійснити за вказаним договором проплату.

2 .Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН