Проекти рішень міської ради

Про деякі питання надання соціальних послуг

 

Про деякі питання надання соціальних послуг

 

У зв’язку із неприйняттям Кабінетом Міністрів України відповідних нормативних актів передбачених частиною 4 Розділу VII цього Закону України «Про соціальні послуги» в редакції 17.01.2019 року, з метою врегулювання питання надання соціальних послуг, розглянувши клопотання Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує свою діяльність та надає соціальні послуги  відповідно до Рішення одинадцятої сесії від 25.01.2017р. №24 «Про затвердження Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Структури та граничної чисельності, Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у нових редакціях та втрату чинності рішення міської ради».

2. Хмельницький міський центр соціальної підтримки та адаптації продовжує свою діяльність та надає соціальні послуги  відповідно до Рішення шістнадцятої сесії від 12.07.2017р. №15 «Про зміну найменування Будинку тимчасового перебування громадян, які втратили зв'язок з сім’ями «Центр реабілітації бездомних (безпритульних) «Промінь Надії» та затвердження нової редакції Статуту, структури та граничної чисельності Хмельницького міського центру соціальної підтримки та адаптації».

3. Уповноважити  Хмельницький міський центр соціальної підтримки та адаптації здійснювати надання соціальної послуги екстреного (кризового втручання).

4. Уповноважити постійно діючу Комісію з надання соціально-економічних послуг Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(затверджена рішенням тридцятої сесії Хмельницької міської ради № 18 від 17.04.2019р.) розглядати та приймати рішення щодо звільнення громадян від плати за соціальні послуги, середньомісячний сукупний дохід яких становить більше двох прожиткових мінімумів, враховуючи лише дохід самих заявників (без врахування сукупного доходу їх сім'ї ) та складні життєві обставини в яких вони перебувають;

5. Визначення Переліку соціальних послуг і умови їх оплати (додаток 1).

6. Надати дозвіл Хмельницькому міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (І.Ковальчук) на передачу Хмельницькому міському центру соціальної підтримки та адаптації (Д.Старцун) у тимчасове безоплатне користування легкового автомобілю ЗАЗ – DAEWOO T13110-ЗНГ реєстраційний номер ВХ 41-12 ВХ.

7. Контроль за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 190 КБ
Формат: pdf