Проекти рішень виконавчого комітету
Про демонтаж тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про демонтаж тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності
Розглянувши клопотання управління торгівлі та додані матеріали, керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Правилами благоустрою території м. Хмельницького, затвердженими рішенням 39-ої сесії Хмельницької міської ради від 25.06.2014 № 71, рішенням восьмої сесії міської ради від 21.09.2016 № 55 «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій і внесення змін і доповнень до Правил благоустрою міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради від 25.06.2014 № 71, із внесеними змінами рішеннями міської ради від 24.12.2014 № 22, від 04.07.2018 № 29» із внесеними змінами, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Демонтувати тимчасову споруду для здійснення підприємницької діяльності, яка розміщена по вул.Кам’янецькій, біля будинку №2.
2. Доручити комунальним підприємствам в присутності представників управління архітектури та містобудування, управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління торгівлі, в строк до 07 жовтня 2019 року провести демонтаж зазначеної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.
3. Комунальним підприємствам у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо тимчасової споруди не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати її розділення на конструктивні елементи.
4. Рекомендувати міському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності за вказаною адресою.
5. Після проведення робіт по демонтажу зазначеної тимчасової споруди, управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради здійснити прибирання території, на якій розміщувалась тимчасова споруда.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови А.Бондаренка та В.Гончарука.
Міський голова О. Симчишин