Новини

Представники Посольства США зустрілися з керівництвом міста

Відбулася зустріч міської влади з представниками Посольства США в Україні. У ході зустрічі обговорили можливості співпраці між Хмельницьким та Посольством Сполучених Штатів.
Антон Купер, співробітник політичного відділу Посольства США в Україні, цікавився пріоритетами влади, проблемами міста й планами влади.

«Наша зустріч дуже важлива, адже для того, аби краще розуміти ситуацією та якісніше надавати сприяння Україні та вашому місту зокрема, нам би хотілося почути саме від вас про реалії, загальні проблеми та ваші цілі", – говорить Антон Купер.

Міський голова переконаний, що від оновлення міського господарства, налагодження інфраструктури міста залежать і притоки інвестиції у місто.

«Головна проблематика, з якою ми стикаємося – це застаріла інфраструктура міського господарства. Комунікації, дороги, об’єкти соціальної сфери – усе господарство потребує капітального ремонту та оновлення».

Також Олександр Симчишин розповів про інвестиційні проекти, над якими працює міська влада. Про роботу над створенням індустріального парку та сміттєпереробного заводу. 
Антон Купер, у свою чергу, попросив надати пропозиції інвестиційних проектів й висловив сподівання, що співпраця між Посольством США та Хмельницьким буде лише зміцнюватися.