Новини

Працівники комунальних підприємств відвідали тренінг з відкритих даних

Працівники комунальних підприємств Хмельницької міської ради, котрі відповідають за роботу з відкритими даними на своїх підприємствах, відвідали тематичний тренінг. Тренером проекту є аналітик Інформаційно-аналітичного центру Агенції сталого розвитку «АСТАР» Андрій Гнап. Серія тренінгів проходить у рамках проекту TAPAS «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах». До цього аналогічні тренінги відвідували також працівники структурних підрозділів.

Загальною метою проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” є фінансова підтримка громадян України та українського уряду у боротьбі з корупцією в ключових послугах та службах державного управління, а також утворення довіри українців до уряду на основі продемонстрованих прозорості, підзвітності та покращеної якості послуг. Ця підтримка має на меті імплементацію видимих та успішних реформ в державному управлінні та послугах для знищення корупції в таких ключових сферах як електронні публічні закупівлі, відкриті дані та електронні сервіси.

Ефективна програма проекту TAPAS відкритих даних в Україні має на меті забезпечити, що всі 17 центральних міністерств та принаймні 35 міст з населенням понад 100 000 мешканців регулярно публікуватимуть дані за програмою відкритих даних. Програмою передбачено проведення інтенсивної 2-річної низки семінарів та практичних консультацій для понад 200 осіб, відповідальних за відкриті дані, з метою допомогти у розробці політики відкритих даних та запуску порталів. Власне, саме такі тренінги наразі відвідують працівники Хмельницької міської ради.