Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта щодо встановлення тарифів на послуги з перевезення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування”

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, оприлюднюється проект рішення “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування”.

На основі поданих перевізниками розрахунків собівартості транспортних послуг, запропонованим для прийняття проектом рішення виконавчого комітету пропонується встановити нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування:
- 3,50 грн за одну поїздку у міському електричному транспорті (тролейбус);
- 5,00 грн. за одну поїздку автобусом, який працює у звичайному режимі руху.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (безготівковий розрахунок) у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення на маршрутах електричного транспорту:

- для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування – 3 грн. за одну поїздку;
- при готівковому розрахунку – 4 грн. за одну поїздку.

У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (безготівковий розрахунок) у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі:

- для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування – 5 грн. за одну поїздку;
- при готівковому розрахунку – 6 грн. за одну поїздку.

Даним проектом планується забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування та електричному транспорті у місті, створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання рухомого складу. Приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня і розрахункових витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги.
З повним текстом проекту та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради - https://khm.gov.ua (розділ «Документи – Регуляторні акти»).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77.

Електронна адреса – [email protected].