ПОРЯДОК ДЕННИЙ розширеного засідання виконавчого комітету 26 вересня 2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ розширеного засідання виконавчого комітету 26 вересня 2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

розширеного засідання виконавчого комітету

26 вересня 2019 року       14.00 (сесійна зала)

 1.  

Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Доповідає: Новачок Василь Пилипович, начальник управління житлово-комунального господарства

 

ПЕРЕРВА

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до «Програми військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницького на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням дев’ятої сесії міської ради від 26.10.2016 року №4.

Доповідає: Веретільник Віталій Вікторович, перший заступник ректора Національної Академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького

 1.  

Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності пунктів додатку до рішення виконавчого комітету та підпунктів рішення виконавчого комітету.

 1.  

Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.

 1.  

Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення міської комунальної власності та втрату чинності підпункту рішення виконавчого комітету.

 1.  

Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності.

Доповідає: Кшемінська Валентина Степанівна, в.о. начальника управління комунального майна

 1.  

Про надання житлової площі в гуртожитку.

 1.  

Про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради.

 1.  

Про зміну договорів найму на житлові приміщення.

Доповідає: Наумова Раїса Іванівна, заступник завідувача відділу обліку та розподілу житлової площі

 1.  

Про надання повноважень посадовим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

 1.  

Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини, для її тимчасового виїзду за межі України.

 1.  

Про відмову в наданні дозволу на реалізацію нерухомого майна, право користування яким мають малолітні.

 1.  

Про відмову в наданні дозволу на реалізацію нерухомого майна, право користування яким має неповнолітній.

 1.  

Про дозвіл на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, співвласниками якого є та право користування яким мають малолітні, неповнолітня.

Доповідає: Дика Світлана Михайлівна, начальник служби у справах дітей

 1.  

Про забезпечення 50% компенсації оплати навчання у вищих навчальних закладах м. Хмельницького

 1.  

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради. (оплата послуг МКП МТРК «Місто»)

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.04.2010 року № 31 зі змінами та затвердження Порядку виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького

Доповідає: Воронецький Словян Ількович, начальник управління праці та соціального захисту населення

 1.  

Про організацію перевезення пасажирів з нагоди відзначення дня міста.

 1.  

Про визначення місць встановлення на зупинках громадського транспорту інформаційних електронних табло та надання дозволів на розміщення елементів зовнішньої реклами на власних опорах.

 1.  

Про надання дозволу фізичній особі підприємцю Черновій А.В. на облаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту з встановленням торгівельного павільйону по вул. Болохівській, в районі садівничого товариства «Польовий» (напрямок руху в місто)

 1.  

Про надання дозволу фізичній особі підприємцю Швець М.В. на влаштування зупинок для очікування пасажирами громадського транспорту з встановленням торгівельних павільйонів.

Доповідає: Шепурев Сергій Валерійович, в.о.начальника управління транспорту та зв’язку

 1.  

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.04.2016 р. №260 із внесеними змінами.

Доповідає: Цимбалюк Роман Сергійович, директор Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина»

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії міської ради від 13.02.2019 № 104 «Про затвердження кандидатур на одержання частини пільгового довготермінового кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету та коштів, повернутих до міського бюджету громадянами, що отримали пільгові довготермінові кредити молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла з міського бюджету.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження кандидатури на отримання частини пільгового довготермінового кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету та коштів, повернутих до міського бюджету громадянами, що отримали пільгові довготермінові кредити молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла з міського бюджету.

Доповідає: Ремез Сергій Степанович, начальник управління молоді та спорту

 1.  

Про надання згоди на психіатричний огляд та амбулаторну психіатричну допомогу малолітньому без згоди батька.

 1.  

Про надання згоди на психіатричний огляд та амбулаторну психіатричну допомогу малолітній без згоди батька.

Доповідає:Ткач Борис Васильович, начальник управління охорони здоров’я

 1.  

Про затвердження Актів визначення розміру збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

 1.  

Про демонтаж конструкцій зовнішньої реклами.

 1.  

Про надання дозволу громадянам на переведення садових будинків у жилі будинки.

Доповідає: Чорнієвич Олександр Богданович, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста приміщення гуртожитку по вул. Зарічанській, 14/А дочірнього підприємства ЖЕД колективного виробничого підприємства ПМК-33.

 1.  

Про внесення на сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста кімнат (квартир) в гуртожитку по вул. Зарічанській, 14/А.

 1.  

Про надання дозволу комунальному підприємству по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради на передачу з балансу на баланс Хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло» точки тимчасового підключення електричних мереж в сквері ім. Т. Шевченка.

 1.  

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Будівельників, 23 та зовнішніх мереж газо-, водопостачання, що призначені для його обслуговування, які перебувають на балансі державного підприємства «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» і є державною власністю.

Доповідає: Новачок Василь Пилипович, начальник управління житлово-комунального господарства

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до додатку, затвердженого рішенням міської ради від 17.04.2019 р. №14

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький».

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про внесення змін до рішення сесії міської ради від 14.12.2018 року № 16 «Про затвердження Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки та внесення змін до рішення сесії міської ради від 04.07.2018 року №4 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів».

Доповідає: Гончарук Володимир Володимирович, заступник міського голови