Влада

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

колегії міської ради

 

12.07.2021

1. Обговорення проектів рішень, що виносяться на розгляд чергової сьомої сесії міської ради.

2. Про включення до порядку денного наступних питань:

2.1. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 17.02.2021 №2 (за пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації);

2.2. Про найменування та перейменування вулиць в садівничих товариствах, які розташовані поза межами населених пунктів на території Хмельницької міської територіальної громади (за пропозицією постійної комісії  з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації)

2.3. Про надання дозволу міському комунальному підприємству - ринок «Ранковий» на списання з балансу сходів на перон шляхом ліквідації (за пропозицією постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції)

2.4. Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії Хмельницької міської ради від 14.01.2021 №1 (за пропозицією постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції)

2.5. Про внесення змін в рішення другої сесії міської ради від 23.12.2020 №71 (за пропозицією постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції)

2.6. Про надання згоди управлінню капітального будівництва Хмельницької міської ради на проведення будівельних робіт з реконструкції та реставрації (за пропозицією постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами)