ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 27 грудня 2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 27 грудня 2018 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергового засідання виконавчого комітету

27 грудня 2018 року

 1.  

Про включення квартир до числа службових та надання службового житла.

 1.  

Про надання житлової площі громадянам міста

 

 1.  

Про затвердження спільного рішення адміністрації і профспілкового комітету прокуратури Хмельницької області про прийняття на квартирний облік за місцем роботи.

 1.  

Про затвердження спільного рішення командування та житлово-побутової комісії військової частини 3053 Національної гвардії України про прийняття на квартирний облік за місцем роботи.

 1.  

Про зміну договорів найму на житлові приміщення.

 1.  

Про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради.

Доповідає: Коростіль Анатолій Миколайович, завідувач відділу обліку та розподілу житлової площі

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження передавального акта комунального підприємства «газети Хмельницької міської ради «Проскурів»».

Доповідає: Стандрійчук Вікторія Леонтіївна, заступник редактора газети Хмельницької міської ради «Проскурів»

 1.  

Про надання дозволу на передачу з балансу на баланс нежитлових приміщень міської комунальної власності по пров. П’яскорського, 6.

 1.  

Про розгляд заяви КП «Цивільжитлобуд.

Доповідає: Трещов Мирослав Миколайович, начальник управління комунального майна

 1.  

Про припинення опіки над майном осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 1.  

Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини, Федонюка Артема Олександровича, для її тимчасового виїзду за межі України.

 1.  

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній Лисюк Аліні Іванівні.

 1.  

Про дозвіл на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, співвласниками якого є та право користування яким мають малолітні.

 1.  

Про відмову у наданні дозволу на примусову реалізацію нерухомого майна, право користування яким має малолітня Побережник Олександра Олександрівна.

 1.  

Про відмову у наданні дозволу на примусову реалізацію нерухомого майна, право користування яким мають малолітні Дирда Анна Сергіївна та Дирда Вероніка Сергіївна.

Доповідає: Дика Світлана Михайлівна, начальник служби у справах дітей

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення надбавки до пенсії членам сімей репресованих та реабілітованих на 2019 рік.

 1.  

Про забезпечення 50% компенсації оплати навчання у вищих навчальних закладах м. Хмельницького

 1.  

Про надання проїзних документів на 2019 рік багатодітним сім’ям, жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», перекладачам – дактилологам Хмельницької обласної організації УТОГ, соціальним працівникам Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», соціальним педагогам і сурдоперекладачу Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату та працівникам Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс».

Доповідає: Воронецький Словян Ількович, начальник управління праці та соціального захисту населення

 1.  

Про надання дозволу на передачу з балансу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 на баланс Хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло» електрообладнання по вул. Тернопільській, 34.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо надання дозволу Хмельницькій дитячо – юнацькій спортивній школі №1 та спортивному центру «Плоскирів» на передачу в тимчасове погодинне безоплатне користування міській громадській організації ДЮФК «Поділля» футбольних полів та нежитлових приміщень.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо надання дозволу Хмельницькій дитячо – юнацькій спортивній школі №1 та спортивному центру «Плоскирів» на передачу в погодинне   тимчасове безоплатне користування товариству з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Поділля» футбольних полів та нежитлових приміщень.

 1.  

Про призначення стипендій міського голови п’ятнадцяти кращим спортсменам міста на 2019 рік.

 1.  

Про призначення персональних премій міського голови п’ятнадцяти кращим тренерам міста Хмельницького на 2019 рік.

Доповідає: Ремез Сергій Степанович, начальник управління молоді та спорту

 1.  

Про внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про внесення змін до рішення четвертої сесії міської ради від 27.01.2016 року №2.

Доповідає: Ямчук Сергій Миколайович, начальник фінансового управління

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про розгляд протоколу розбіжностей ТОВ «Стар Бізнес-Плюс» до проекту договору оренди земельної ділянки по вул. Трудовій, 4.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про розгляд протоколу розбіжностей ТОВ «Скай Проект» до проекту договору оренди земельної ділянки по вул. Озерній, 2А.

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про розгляд протоколу розбіжностей ТОВ «Лайк Інвест» до проекту договору оренди земельної ділянки по вул. Проскурівського підпілля, 116.

Доповідає: Чорнієвич Олександр Богданович, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів

 1.  

Про надання дозволу на передачу з балансу комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» Хмельницької міської ради на баланс комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Дубове» Хмельницької міської ради основних засобів.

 1.  

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.11.2013 №754

 1.  

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання, каналізації із улаштуванням каналізаційної насосної станції по вул. С. Бандери, 2/1А товариства з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт».

 1.  

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання, каналізації поза межами земельної ділянки по вул. Лановій, 16Б товариства з обмеженою відповідальністю «Укрстандарт».

 1.  

Про надання дозволу на передачу з балансу на баланс транспортних засобів.

 1.  

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста мереж: водопроводу, напірної каналізації, самопливної каналізації та каналізаційної насосної станції по прв. Купріна, 15 товариства з обмеженою відповідальністю «Євро-Трейд».

 1.  

Про затвердження детального плану території полігону твердих побутових відходів за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру, 7

 1.  

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання дозволу комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради на отримання кредитного ліміту на почтовий рахунок.

Доповідає: Новачок Василь Пилипович, начальник управління житлово-комунального господарства

 1.  

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради.

Доповідає: Сабій Юлія Сергіївна, керуючий справами виконавчого комітету