ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 24 жовтня 2019 року
ПОРЯДОК ДЕННИЙ чергового засідання виконавчого комітету 24 жовтня 2019 року
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
чергового засідання виконавчого комітету
24 жовтня 2019 року 14.00 (зелена зала)
|
Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності пунктів додатків до рішень виконавчого комітету та підпункту рішення виконавчого комітету. |
|
Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності. |
|
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо надання дозволу на передачу в суборенду частини нежитлового приміщення міської комунальної власності. |
|
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Кам’янецькій, 2. Доповідає: Кшемінська Валентина Степанівна, в.о. начальника управління комунального майна |
|
Про надання житла в гуртожитках. |
|
Про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради. |
|
Про зміну договорів найму на житлові приміщення. |
|
Про затвердження наказів та рішень про надання службового житла, включення та виключення квартир з числа службових. Доповідає: Коростіль Анатолій Миколайович, завідувач відділу обліку та розподілу житлової площі |
|
Про дозвіл на здійснення правочинів стосовно майна, співвласниками якого є та право користування яким мають малолітні, неповнолітні. |
|
Про відмову в наданні дозволу на реалізацію нерухомого майна, право користування яким має малолітній. |
|
Про призначення двоюрідної тітки, піклувальником неповнолітнього. |
|
Про надання малолітньому статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Доповідає: Дика Світлана Михайлівна, начальник служби у справах дітей |
|
Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 09.10.2014 №716 |
|
Про надання одноразової грошової допомоги учаснику антитерористичної операції - мешканцю міста Хмельницького. |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Барановій О.В.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Адамському О. А.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Антонюк О.В.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Білану В.С.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Бализюк С.В.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Аксюк Г.С.) |
|
Про надання одноразової грошової допомоги громадянам - мешканцям міста Хмельницького. (Андріяш Т.Т.) Доповідає: Воронецький Словян Ількович, начальник управління праці та соціального захисту населення |
|
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 28.01.2010 №68 із внесеними змінами. |
|
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 12.04.2018 № 274. |
|
Про затвердження переліку підприємств, організацій, які відповідно до укладених угод будуть виконувати роботи по боротьбі із сніговими заметами залізничних колій на станції Хмельницький, станції Гречани в зимовий період 2019-2020 р.р.» Доповідає: Смолінський Юрій Іванович, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку |
|
Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами. (ФОП Васильєвій М.В.) |
|
Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. (ТОВ «Прелюдія») |
|
Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. (ФОП Зубковій Л.І.) |
|
Про проведення демонтажу тимчасових металевих гаражів, що розташовані біля житлових будинків по вул. Соборній, 16, вул. Львівське шосе, 14 та навпроти житлового будинку по прв. Осіпенка, 3. |
|
Про надання дозволу громадянці Кушті Таїсії Петрівні на встановлення тимчасового металевого гаража біля житлового будинку по вул. Зарічанській, 36/2. |
|
Про надання дозволу громадянці Мінько Світлані Миколаївні на встановлення тимчасового металевого гаража біля житлового будинку по вул. Проскурівського підпілля, 25. |
|
Про надання дозволу Марущак Н.А. на розтермінування платежу, у вигляді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів. Доповідає: Чорнієвич Олександр Богданович, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів |
|
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про залишення житлових комплексів гуртожитків у статусі гуртожитків та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень. |
|
Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста мереж водопостачання та каналізаційних стоків, які побудовані поза межами земельної ділянки по вул. Прибузькій, 11/1 приватного підприємства «Орбіта Альянс». |
|
Про прийняття на баланс КП «Управляюча муніципальна компанія «Південно-Західна» Хмельницької міської ради гуртожитку на вул. Інститутській, 16/2. |
|
Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста мережі водопостачання, які побудовані поза межами земельної ділянки по вул. Лісній, 1/5 громадянина Кальницького Івана Миколайовича. |
|
Про розгляд електронної петиції щодо обробки парків та скверів від кліщів. |
|
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо внесення змін до рішення двадцятої сесії Хмельницької міської ради № 18 від 31.01.2018 «Про затвердження Програми поводження з побутовими відходами у м. Хмельницькому на 2018-2019 р.р.» |
|
Про затвердження актів безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста квартир, які перебувають у власності держави Україна в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій та в оперативному управлінні Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Доповідає: Новачок Василь Пилипович, начальник управління житлово-комунального господарства |