Новини

Підписання Меморандуму з державними та приватними банками щодо реалізації проекту підтримки місцевого підприємництва

Сьогодні міський голова підписав Меморандуми з сімома державними та приватними банками щодо реалізації проекту підтримку місцевого бізнесу.
Під час останньої сесії міської ради було ухвалено рішення «Про затвердження порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитам, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів».

«Відтепер з міського бюджету ми відшкодовуватимемо частину відсоткової ставки за кредитами, у розмірі ставки НБУ, для тих наших підприємств, які реалізовують інвестиційні проекти, створюють нові робочі місця. Відшкодування не може бути більше, ніж 300 тисяч гривень. У бюджеті на ІІ півріччя 2018 року на відшкодування ставки передбачено 1 млн грн. Ліквідовані будь-які комісії з відбору, будь-який суб’єктивний фактор», - зазначає Олександр Симчишин.

Для того, аби отримати відшкодування відсоткової ставки, підприємство бере кредит у будь-якому з семи банків-учасників проекту, подає лише 8 документів в міську раду. Слід зазначити, що уже є зацікавленість з боку місцевих підприємств, а це означає, що місцевий бізнес матиме дешеві кредити, буде розвиватися, платити податки і створювати нові робочі місця.

Перелік банків, котрі долучилися до проекту:
Хмельницьке обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України»

Хмельницька філія АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Хмельницька обласна дирекція АБ «УКРГАЗБАНК»
Філія АТ «Укрексімбанк» у м. Хмельницькому
Відділення ПАТ «КРЕДОБАНК» у місті Хмельницький
Базове відділення (м. Хмельницький) АТ «Райффазен Банк Аваль»
Регіональне відділення ПАТ АБ «Південний» в м. Хмельницький