Новини

Під час чергового засідання виконавчого комітету розглянули понад півсотні важливих для життя міста питань

Під головуванням міського голови Олександра Симчишина відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, на якому розглянуто 56 питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про відшкодування ХКП «Електротранс» втрат від здійснення перевезень міським електротранспортом в умовах карантину, зменшивши призначення, передбачені на придбання автобусів згідно з умовами фінансового лізингу, в сумі 4,623 млн грн.

Рішенням виконавчого комітету затверджено комплексні схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території парку культури і відпочинку імені М. Чекмана, дендропарку «Поділля», а також архітипи тимчасових споруд та Порядок їх розміщення, який передбачає, що право на розміщення тимчасових споруд у парках і скверах міста Хмельницького виборюватиметься на електронних торгах.

Також визначено перелік осіб – учасників антитерористичної операції на сході України, похованих у місті Хмельницькому, яким буде встановлено надгробки за рахунок коштів міського бюджету, а саме: Богдану Бігусу, Андрію Вільгушу, Володимиру Ковалю та Миколі Неживому.

Для оптимізації механізму надання часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету, в рамках Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки, виконавчий комітет підтримав проект рішення про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до рішення сесії міської ради «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету». Також затвердив перелік товаровиробників, яким надається часткове відшкодування з міського бюджету за фактом участі у ярмарково-виставкових заходах.

Члени виконавчого комітету підтримали низку інших проектів рішень, які будуть внесені на розгляд сесії міської ради, а саме: про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Хмельницького; щодо внесення змін до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста; внесення змін в рішення п’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради «Про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького»; про затвердження Програм підтримки ОСББ м. Хмельницького на 2020-2023 роки та співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків міста на 2020-2024 роки; щодо внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Хмельницької міської ради «Про затвердження Програми поводження з побутовими відходами у м. Хмельницькому – Програми «Розумне довкілля Хмельницький» на 2020 рік тощо.