Анонси

Освітній проєкт STEM is FEM запрошує дівчат взяти участь у відборі на безкоштовний навчальний модуль з агропромисловості

З: 
11.12.2020
До: 
12.12.2020
Початок о: 
10:00
м. Київ

Попри зростаючу технологічність агропромислового комплексу в Україні, на низькому рівні залишається розвиток гендерної рівності в цій сфері. За статистикою, лише 10% сімейних фермерських господарств очолюють жінки. У великих агрокомпаніях ситуація не набагато краща – на керівних та технічних посадах досі дуже невеликий відсоток жінок. Причина цьому – шкідливі гендерні стереотипи про те, що це нібито не жіноча галузь.

Зарадити цьому може лише освіта – вважають у благодійному освітньому проєкті STEM is FEM, що популяризує технічні спеціальності серед українських дівчат. Саме тому куратори проєкту вирішили присвятити свій восьмий навчальний модуль саме цій галузі.

Захід відбудеться 11-12 грудня в режимі онлайн. Протягом двох днів навчання на школярок очікують мотивуючі виступи від успішних жінок, галузеві лекції з агропромисловості, зустрічі з жінками, які працюють в галузі, майстер-класи, а також цікаві творчі завдання та призові конкурси. Заявки на участь приймаються із 7 листопада до 4 грудня. Взяти участь можуть українські дівчата, які ще не поступили до вишу.

Участь у модулі безкоштовна. Дізнатися деталі та подати заявку на участь у конкурсі можна на офіційному сайті проєкту https://stemisfem.org/.