Новини

Оприлюднено для обговорення проект регуляторного акта щодо обмеження продажу та споживання алкогольних напоїв на території міста Хмельницького

Оприлюднюється проект регуляторного акта – «Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Хмельницького».

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проект рішення міської ради «Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Хмельницького». Проект розроблений з метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв, пропаганди здорового способу життя, посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення.

З повним текстом проєкту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Хмельницької міської ради (розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції від населення міста приймаються в письмовій формі протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення вищезазначеного проекту та аналізу регуляторного впливу за адресою його розробника: управління торгівлі Хмельницької міської ради, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 88, тел.: 65-11-41, електронна адреса – [email protected].