Новини

Оголошується конкурс з визначення виконавця, який надаватиме послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»)

Відповідно до рішення сесії міської ради від 18.05.2016р. № 73 «Про затвердження Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»), управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради проводить визначення виконавця, який надаватиме послуги з перевезення людей на візках (“соціальне таксі”). Юридичні особи, які бажають здійснювати перевезення, мають відповідати наступним критеріям:

1) реєстрація в установленому законом порядку;

2) забезпечення необхідною матеріально-технічною базою, зокрема спецавтотранспорт;

3) наявність ліцензії на здійснення перевезення;

4) наявність кваліфікованих осіб (соціальних робітників) в штаті для супроводу осіб з обмеженими фізичними властивостями.

Спецавтотранспорт - автомобіль з підйомним пристроєм, гідравлічними підйомниками, з низьким рівнем підлоги, пандусами тощо призначений для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, порушенням опорно-рухового апарату, іншими захворюваннями, які пересуваються на інвалідних візках.

Протягом 20 днів з дня розміщення оголошення всі юридичні особи, які бажають здійснювати перевезення та відповідають вимогам, надсилають на адресу управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради (вул. Проскурівського підпілля 32) наступні документи:

- заяву;

- копію установчого документу;

- виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

- документи, які підтверджують наявність спецавтотранспорту;

- копію ліцензії на здійснення перевезень.

Телефон для довідок: 79-49-39.