Новини

Обдаровані учні шкіл міста Хмельницького отримуватимуть підвищені стипендії міської ради

Обдаровані учні шкіл міста Хмельницького, переможці різних олімпіад та конкурсів, з початку нового навчального року отримуватимуть підвищені персональні стипендії Хмельницької міської ради за досягнення у сфері освіти. Таке рішення ухвалили депутати міської ради на черговій тридцять четвертій сесії.

Згідно з внесеними змінами до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького розмір щомісячної стипендії з 1 вересня 2019 року становить 30 % прожиткового мінімуму на місяць для дітей віком від 6 до 18 років.

«Раніше стипендія була з чітко визначеною сумою і становила 300 гривень, а з цього навчального року вже прив’язана до прожиткового мінімуму і становить 30 % від прожиткового мінімуму в Україні, наразі це 635 гривень 40 копійок. Виплати проводитимуться протягом навчального року, з вересня 2019 року до травня 2020 року включно. У жовтні стипендіати міської ради отримають вересневу і жовтневу стипендії» - зазначила виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

Нагадаємо, підвищені персональні стипендії впродовж навчального року отримуватимуть 25 обдарованих дітей міста. Пам’ятні сертифікати стипендіатам міської ради у липні цього року вручив міський голова Олександр Симчишин.

А 35 кращих педагогічних працівників закладів освіти міста отримуватимуть персональні премії Хмельницької міської ради.