Новини

Нові дитячі та спортивні майданчики з’являються у дворах хмельницьких багатоповерхівок

Турбота про облаштування місць для цікавого відпочинку та занять спортом маленьких та юних хмельничан залишається одним із важливих напрямків роботи міської влади. Тож, у дворах житлових будинків різних мікрорайонів міста один за одним з’являються нові дитячі та спортивні майданчики. Яскраві майданчики з барвистими гірками, гойдалками, балансирами, пісочницями, спортивними тренажерами ваблять малечу з раннього ранку.

На встановлення дитячих і спортивних майданчиків цьогоріч з бюджету міста спрямовано 4 мільйони гривень. Робота із облаштування майданчиків для дитячих ігор та занять спортом продовжується.

За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2018 року заплановано встановити 52 нових дитячих і спортивних майданчики. Від початку року облаштовано 21 майданчик, 25 – у роботі, ще на 6 майданчиків виготовляється проектно-кошторисна документація.

Черговий новий дитячий майданчик з’явився поблизу будинку №72 на проспекті Миру. Також цьогоріч споруджено майданчик для дітей у дворах будинків №22/3, що на вулиці Зарічанській, №117 на вул. Проскурівського підпілля, а також за адресами: вул. Тернопільська, 14; проспект Миру, 76/4; вул. Інститутська, 19/2; вул. Перемоги, 4/1; Львівське шосе, 8, 27, 53/1; вул. Сіцінського, 16/1, 18/1.

Найближчим часом майданчики для наймолодших хмельничан також з’являться на подвір’ях інших будинків, а саме за дресами: вул. Курчатова, 15; вул. Зарічанська, 38, 40; Львівське шосе, 18; вул. Сковороди, 9/3; вул. Тернопільська, 30; вул. Володимирська, 78…

Крім дитячих майданчиків, у місті облаштовують і спортивні майданчики. Цьогоріч спортивні комплекси працівники житлово-комунального господарства уже розмістили у подвір'ях будинків, розташованих за адресами: вул. Гастелло, 6/2; вул. Гречка, 10/1; вул. Кам’янецька, 159/1; вул. Курчатова, 4 і 4/3; вул. Перемоги, 6/1.

Також заплановано встановити спортивні споруди у дворах будинків № 135 на вул. Вишневій; №2 на вул. Прибузькій.

Виготовляється проектно-кошторисна документація на встановлення спортивних майданчиків на вулицях Зарічанській, 52, Героїв АТО, 5/1, у провулку Першотравневому, 10/1.