Новини

Нагородження переможців конкурсу ім. Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра»

У Хмельницькому обласному художньому музеї відкрили виставку робіт, котрі були представлені на участь в обласному мистецькому конкурсі імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра» та нагородили переможців. Конкурс був заснований у 2000 році і проходить уже 18 років поспіль. Цьогоріч на розгляд у першому турі надійшла рекордна кількість робіт – 326 від 257 учасників з 28 навчальних закладів області. На сьогодні мистецький конкурс має три вікових категорії, у кожній з яких було визначено лауреатів. Дитячі твори виконані у різних художніх техніках: розпис на тканині й склі, витинання, ліплення з пластиліну, традиційні малюнки аквареллю, гуашшю, тушшю, олійними фарбами, кольоровими ручками та фломастерами, вишивка, бісероплетіння, паперопластика.

Богдан Мазур, голова конкурсного комітету, Народний художник України, син Людмили та Миколи Мазурів, нагородив переможців й порадив усім конкурсантам не залишати мистецьку справу, адже у кожного побачив неабиякий талант.

Усі переможці, окрім призів мистецького конкурсу, отримали подарунки від Хмельницької міської ради. Керуюча справами Юлія Сабій переконана, що головне, чому дорослим є повчитися у дітей – щирості.

"Лише погляньте, наскільки вони щирі та відкриті до нас із вами, наскільки вони готові показати свій прекрасний, казковий, надзвичайно емоційний світ дитинства, нам – дорослим. Дивіться на ці картини, насолоджуйтеся їхньою красою, згадуйте своє дитинство, свої таланти й ні в якому разі не давайте згасати талантам своїх дітей, адже виключно за підтримки батьків, вчителів, знаних митців наші діти набудуть надзвичайного професіоналізму",  зазначила Юлія Сабій. 

Експозиція триватиме до кінця січня.