Новини

На youtube-каналі Rock&Buh відбудеться презентація фільму, що має шанс увійти в історію музики та подій

Якщо глядачам на фестиваль не можна - фест прийде до них додому!

Завтра на youtube-каналі Rock&Buh відбудеться презентація фільму, що має шанс увійти в історію музики та подій.

"Ми не хотіли ні відміняти, ні переносити цьогорічний фестиваль "Rock&Buh", - каже міський голова Олександр Симчишин. - Якщо колись вирішили, що він має проводитися кожного року, то потрібно дотримуватися такого графіку. Тому шукали новий формат, котрий був би цікавим і глядачам, і виконавцям".

Організатори фестивалю впевнені, що формат онлайн-події в попередні кілька місяців не виправдав себе, бо ті, хто їх проводив, не змогли забезпечити ні якісного звуку, ні техніки чи зв'язку.

"Тоді я згадав фестиваль "Червона рута", - ділиться Сергій Присяжний, лідер гурту "Мотор'рола". - Колись його організатори відзняли фільм із виконавцями і опрацювали його в студії. Я досі переглядаю його із задоволенням".

Втілити задум в життя взялися відомі в місті відеографи Bad Rabbits Foundation. Хлопці кажуть - знімали все практично в один дубль. Всі "склейки" - лише перемикання між різними камерами. І це забезпечило живі емоції в кадрі.

Головною локацією зйомок став недобудований "Палац спорту".

Незмінними залишилися ведучі фесту - М'яч та Жуковська.

"Rock&Buh-2020" пропагує місцевий, хмельницький рок. До фільму долучилися як дуже відомі, так і менш популярні гурти.

Транслюватимуть фільм 2-3 липня та 9-10 липня.

Підпишіться на канал, щоб першими побачити прем'єру:

https://www.youtube.com/channel/UChlRe8EojLPKBB8E0BCrlAQ?fbclid=IwAR274sSEOijQwzT7M3vmgocpF8VxstEDaCWttWAREwmFUnICKKi4gOLRQD8