Новини

На фасаді СЗОШ №12 відкрили меморіальну дошку загиблому Герою російсько-української війни Володимиру Панчуку

Саме в цьому навчальному закладі Герой провів свої шкільні роки.
"Щодня, коли заходитимете у школу, подивіться на фото Володимира, - звернувся до учнів школи №12 міський голова Олександр Симчишин. - Подякуйте йому за мирне життя у нашому місті".

Володимир Феліксович Панчук (3 січня 1978 — 12 лютого 2015) — сержант резерву Міністерства внутрішніх справ України. Доброволець з початку бойових дій на сході України, командир міномета, 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас», псевдо «Араб».

Танкісти у 20-хвилинному бою під Логвиновим ліквідували щонайменш 8 російських Т-72 5-ї танкової бригади. Володимир загинув в бою з терористами. Тоді також полягли бійці «Донбасу» Андрій Камінський, Роман Мельничук, Володимир Самойленко, Анатолій Поліщук та 30-ї ОАМБр Андрій Браух, Микола Сущук, Володимир Шульга, 79-ї бригади — Ігор Марквас та Володимир Суслик.

БМП, в якому був Володимир, потрапила в засідку терористів, вояки зайняли оборону та довго стримували противника, запобігши потраплянню в кільце та нападу на військову колону. Незважаючи на переважання противника у живій силі, група змогла ліквідувати в бою понад 20 терористів.

19 лютого бійці «Донбасу» обміняли одного полоненого терориста на тіла загиблих «Кемела» і «Араба» та тіло одного військовика ЗСУ.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), нагородою «Мужність та відвага» Хмельницької міської ради (посмертно). Почесний громадянин міста Хмельницького.