Новини

Микола Ваврищук презентував «зелені» проекти, які втілює Хмельницька громада, на міжнародному рівні

«Минулого тижня на запрошення Covenant of Mayors - East відвідав COP 27 - конференція кліматичних змін.

Фактично, це найбільший світовий майданчик, який щороку організовує ООН і збирає політиків, представників країн, міст, громадських організацій та активістів аби обговорити реалізацію та спланувати нові дії і кроки щодо протидії змін клімату.

Присутність на конференції таких лідерів як Джо Байден та десятків інших президентів та міністрів говорить про серйозність ставлення до екологічних проблем у світі.

40 тисяч учасників з майже 200 країн взяли участь у дискусіях і обговоренні цього року.

Вперше Україна була представлена власним стендом. Мав змогу розповісти про «зелені» проекти, які втілює наша громада.

Поспілкувався з багатьма лідерами, які розробляють і втілюють програми екологічних змін у світі, представниками Світового банку, ООН, грантовими та громадськими організаціями. Також провів зустріч з представниками ЄБРР, які курують процес розробки Плану дій «Зелене місто» для Хмельницького. До речі, після багатьох місяців роботи маємо намір презентувати План у найближчі місяці. В свою чергу, міжнародні організації планують ряд програм підтримки українських міст в напрямку протидії зміни клімату.

Звичайно ж, спілкуючись на усіх рівнях, розповідав про нашу війну за Незалежність. Україна має велику підтримку.

Дякую ЗСУ за можливість працювати над важливими екологічними питаннями у цей час. Адже боротьба зі змінами клімату - вже не стільки для нас, як для наших дітей і внуків», - розповів заступник міського голови Микола Ваврищук на власній сторінці у мережі фейсбук.