Новини

Михайло Романчук – срібний призер чемпіонату Європи з плавання на дистанції 1500 метрів

Михайло Романчук здобув другу медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Белграді (Сербія). 23 червня на дистанції 1500 м вільним стилем Михайло із результатом 15:00.99 хв фінішував другим та здобув срібло чемпіонату.

Перемогу здобув Казей Тунджелі представник з Туреччини із результатом 14:55,64. Третім фінішував угорець Залан Саркані. Це друга нагорода Михайла в сербській столиці. Золоту медаль Чемпіонату Європи-2024 Романчук здобув на дистанції 800 метрів.

Вітаємо Михайла, бажаємо подальших перемог, енергії та міцного здоровʼя для нових перемог.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!