Новини

Музей-студія фотомистецтва запрошує на «Фотовернісаж на Покрову»

12 жовтня о 16.00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відкриття виставки XVI Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову».

«Фотовернісаж на Покрову» - це щорічний Міжнародний салон художньої фотографії, метою якого є засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, різноманітність пам'яток історії, архітектури, культури, побут і життя людей.

У XVI Салоні «Фотовернісаж на Покрову, 2021» взяли участь 180 авторів з 29 країн світу, які надіслали понад 2,5 тис. світлин з яких міжнародне журі у складі Гарік Аванесян, МFIAP (Чехія), Ярослав Гутек, EFIAP (Словаччина), Володимир Дубас, НСФХУ, EFIAP (Україна) відібрали найкращі та присудили нагороди різного ґатунку. Голосування проходило як завжди анонімно, а нагороди присуджувались роботам з найбільшою кількістю балів. В перелік акцептів ввійшли роботи, що попадали в середньому до 25% від загальної кількості.

Переможці конкурсу отримали понад 100 нагород, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «Простір-Фото», блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото та FIAP. Кращим автором конкурсу за найбільшою кількість акцептів – 17 та 5 нагород став JOHN SHERIDAN (Ірландія). А головна нагорода конкурсу Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» – цьогоріч присуджена українцю з Полтавщини Костянтину Бобрищеву.

В експозиції музею — 50 робіт.

«Ви маєте це бачити! Фотографія нас знайомить, об’єднує, здружує, зміцнює, а все, що сприяє культурно-мистецькому розвитку – працює проти війни!» - стверджує організатор Міжнародного салону Олександр Харват.

 

Хмельницький музей-студія фотомистецтва,

вул. Проскурівська, 56,

+38 (0382) 70-30-56

[email protected]