Новини

Міський голова перебуває з робочим візитом у Лондоні на форумі Green Cities

Міський голова Олександр Симчишин на запрошення Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) перебуває з робочим візитом у Лондоні на форумі Green Cities.
Загалом у заході беруть участь представники 42 міст зі всього світу: міські голови, міністри, керівники відомств, банкіри, експерти та науковці. Головна тематика форуму - це кліматичні зміни, теплоенергетика, водопостачання, поводження з твердими побутовими відходами, міська інфраструктура, екологія, екологічний транспорт.

Паралельно, впродовж трьох днів, у Хмельницькому працювали консультанти з Великобританії та Іспанії. Компанії-консультанти WSP та IDOM зібрали необхідну інформацію, зустрілися зі стейкхолдерами задля розуміння масштабів проведення Оцінки екологічного та соціального впливу (ESIA) для проекту реконструкції Хмельницького сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного комплексу. 

Компанії-консультанти WSP та IDOM найняті Європейським Банком Реконструкції і Розвитку. Ознайомитися з Оцінкою екологічного та соціального впливу (ESIA) можна буде у вересні цього року, вона буде у загальному доступі. 
Усі заходи проходять у рамках Угоди про підготовку кредитного фінансування, спрямованого на покращення муніципальної інфраструктури твердих побутових відходів у Хмельницькому.

Нагадаємо, Хмельницька міська рада ХКП «Спецкомунтранс» та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) підписали угоду про підготовку кредитного фінансування. Наразі ведуться перемовини щодо отримання кредитних коштів на вирішення проблем з діючим полігоном та побудови сміттєпереробного комплексу.