Новини

Кращим спортсменам міста підвищать стипендію – таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету

З 1998 року у Хмельницькому існує «Стипендія міського голови кращим спортсменам міста». З того часу неодноразово вносилися зміни у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на стипендію. Чергові зміни до цього положення внесли на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету.

Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили вік – до 35 років. Для цієї ж категорії підвищили саму стипендію до 10 000 грн.
Як зазначив начальник управління молоді і спорту Сергій Ремез, у Хмельницькому такого рівня троє або четверо спортсменів на рік отримуватимуть таку стипендію. 
«Ми хочемо, щоб ці люди залишалися у Хмельницькому та представляли наше місто. Зокрема на Олімпійських іграх», – говорить Сергій Ремез.  

Також на засіданні виконкому було вирішено підвищити розмір стипендій для усіх інших спортсменів, котрі отримують стипендію міського голови. Раніше вони отримували 75 % від прожиткового мінімуму. За пропозицією міського голови Олександра Симчишина було вирішено її збільшити до 100% від прожиткового мінімуму. Пропозицію підтримали усі члени виконавчого комітету. Слід зазначити, що у 2018 році вперше було передбачено грошові стипендії і для тренерів.