Новини

Конкурсна комісія «Громадських ініціатив» затвердила звіт програми за 2017 рік та визначилася з пріоритетними напрямами

1 березня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми «Громадські ініціативи»  м. Хмельницького на 2016-2020 роки. На засіданні конкурсною комісією було розглянуто та затверджено Звіт щодо реалізації Програми у 2017 році.

Також затверджено щорічні пріоритетні напрями реалізації Програми на 2018 рік за наступними блоками:

  • «Територія твого міста» – мікропроекти, що спрямовані на будівництво та ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій, благоустрій та оновлення зелених зон, встановлення «вуличних меблів», організація безпеки дорожнього руху.
  • «Артпростір Хмельницького» – мікропроекти, що спрямовані на створення муралів, артдвориків, просвітницьких та культурних проектів, реконструкції закладів культури та просвітництва.
  • «Спортивний Хмельницький» – мікропроекти, що спрямовані на створення об’єктів інфраструктури молодіжного спорту.
  • «Сучасна освіта» – мікропроекти, що спрямовані на створення альтернативної, практичної, «особливої» системи освіти.
  • «ІТ Хмельницький» – мікропроекти, що спрямовані на створення та розробку інформаційних продуктів, комп’ютерних програм, створення вебоб’єктів та сайтів, «інтелектуального бізнес-середовища».
  • «Здорові мешканці» мікропроекти, що спрямовані на отримання якісних медичних послуг.
  • «Містопідприємець» – мікропроекти, що спрямовані на розбудову інфраструктури підтримки підприємництва, залучення грантової допомоги на впровадження інноваційних підходів та технологій, розвиток ІТтехнологій, проведення наукових ярмарок.
  • «Відповідальне місто» – мікропроекти, що спрямовані на популяризацію Плану дій сталого енергетичного розвитку міста, реалізацію соціальних проектів спільно з громадськими організаціями та бізнесом.

Крім цього, визначено термін подачі нових мікропроектних заявок, який триватиме з 2 березня по 2 квітня 2018 року. Детальніше з умовами участі у конкурсі Програми можна ознайомитися на сайті Хмельницької міської ради за посиланням.