Новини

Команда ліцею №3 - переможці Кубку міського голови з футболу

Днями на стадіоні «Поділля» відбулися фінальні ігри Кубку міського голови з футболу серед закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади.

Переможцями Кубку міського голови з футболу стала команда Ліцей № 3

Перший тайм команда поступалася Ліцею №4 із рахунком 1:2.

Другий тайм команди закінчили з рахунком 3:3. Серія післяматчевих пенальті вирішила переможця Кубку міського голови та з рахунком 3:2 команда Ліцей №3 стала переможцем цьогоріч.

Результати Кубку міського голови з футболу:

1 місце - Ліцей №3

2 місце - Ліцей №4

3 місце - Ліцей №13

4 місце - Ліцей №2

Також команди, які не дійшли до фінальних ігор Кубку мали змогу поборотися за Кубок Волі. Переможцями стали:

1 місце - Ліцей №1-1

2 місце - Ліцей №7

3 місце - Ліцей №17

4 місце - Ліцей №14

Формат фінальних матчів для закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади на стадіоні «Поділля» відбувся вперше.

Для гравців - це колосальний досвід, можливість відчути атмосферу великих спортивних змагань, навчитися працювати в команді та розвивати лідерські якості.

Вітаємо учасників, призерів та переможців, а також їх вчителів, які підтримували, допомагали та готували команди до матчів. Дякуємо вболівальникам та всім хто підтримував команди.

За інформацією управління молоді та спорту

Хмельницької міської ради

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!