Новини

Команда «Козачата» СЗОШ №12 – переможець другої півфінальної гри брейн-рингу «Моя позиція»

Четвертий рік поспіль у рамках загальноміського освітнього проекту «Місто-діти-влада» Хмельницька міська рада організовує для учнів п’ятих класів закладів загальної середньої освіти брейн-ринг «Моя позиція», під час якого школярі змагаються на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у рідному місті. Сьогодні у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулась друга півфінальна гра. Участь у ній взяли команди тих шкіл, які упродовж листопада побували на екскурсії у міській раді, а саме: «Реформатори» НВК №6, «Юні сови» НВК №4, «Фаворит» Технологічного багатопрофільного ім. Артема Мазура та «Козачата» СЗОШ №12. Кожна команда складалась з шести учасників на чолі з капітаном.

У першому раунді зустрілись команди «Реформатори» і «Козачата», у другому – «Юні сови» та «Фаворит».

Брейн-ринг складався з п’яти традиційних конкурсів: «Тематичний», «Ребуси», «Чорна скриня», «Визначні місця Хмельницького» та «Конкурс капітанів». Відповідаючи на запитання ведучої, учні всіх команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість, продемонстрували хороші знання з місцевого самоврядування.

У підсумковому двобої зійшлися команди «Козачата» та «Юні сови». У результаті абсолютним переможцем другого півфіналу брейн-рингу «Моя позиція», найрозумнішою і найкмітливішою стала команда спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 «Козачата».

Між раундами брейн-рингу були музичні хвилинки, під час яких учасники змагань разом з активними вболівальниками – однокласниками та учителями, із задоволенням виконували відомі усім пісні. Своє мистецтво присутнім дарували учасники творчих колективів Палацу творчості дітей та юнацтва.

У вівторок, 17 грудня об 11.00 у Палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться фінальна гра між командами-переможцями двох півфінальних ігор – СЗОШ №12 та гімназії №2.

Як зазначила під час підбиття підсумків сьогоднішньої гри керуюча справами виконавчого комітету, ініціатор та ідейна натхненниця освітнього проекту «Місто-діти-влада» Юлія Сабій, на переможця фіналу традиційно чекає головний приз від міського голови – поїздка у місто Київ на екскурсію до Верховної Ради України.

«Мрії обов᾽язково здійснюються, якщо над їх втіленням постійно й наполегливо працювати. Сьогодні перемогла лише одна команда, але це не привід для інших команд засмучуватись. Життя не складається лише з перемог, іноді трапляються невдачі. Але головне – ніколи не відступати, завжди вставати й продовжувати йти вперед до своєї мети. Тоді успіх прийде неодмінно. Нехай у вашому житті все вдається й усе, про що ви сьогодні мрієте, обов’язково здійсниться. А сьогодні усі ви - молодці!» - зазначила керуюча справами Юлія Сабій, звертаючись до школярів.