Новини

Інспектори з паркування продовжують працювати на вулицях Хмельницького

З 21 липня в місті почала працювати інспекція з паркування. Перед початком роботи інспекції проведено онлайн-опитування, в якому понад 57% хмельничан, що висловили свою думку, підтримали ідею створення інспекції з паркування. Інспектори проводили роз’яснювальну роботу, після фіксації порушення на лобовому склі автомобіля залишали попереджувальні повідомлення. З 1 вересня вони почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу.

Від початку роботи інспекторів з паркування (з 1 вересня 2021 року) станом на 20 жовтня винесено 665 постанов про накладення адміністративних стягнень, з яких 464 постанови сплачено.

Головні спеціалісти - інспектори з паркування управління транспорту та зв’язку від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради мають право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і сьомою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) і накладати адміністративні стягнення.

Відповідно до статті 2791 КУпАП, відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 142 КУпАП, має право сплатити 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.

В управлінні транспорту та зв’язку вчергове звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху та відповідально ставитись до своїх обов'язків.