Інформація щодо проведення конкурсу по визначенню орендарів цілісних майнових комплексів, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень), яке перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Хмельницького

1. Скасування результату конкурсу, який було проведено 16.05.2018 р. щодо визначення орендаря нежитлового приміщення загальною площею 242,8 кв.м по                                        вул. Старокостянтинівське шосе, 16 в м. Хмельницькому, у зв’язку з відмовою переможця конкурсу ФОП Колесника Руслана Петровича від укладення договору оренди. 

           Слухали: Трещова М.М., який повідомив, що управлінням комунального майна за результатами проведеного конкурсу 16.05.2018 р. щодо визначення орендаря нежитлового приміщення загальною площею 242,8 кв. м по вул. Старокостянтинівське шосе, 16 в                м. Хмельницькому було підготовлено проект договору оренди та направлено  рекомендованою кореспонденцією  переможцю конкурсу. На сьогодні договір оренди ФОП Колесником Русланом Петровичем не укладено, майно по акту приймання-передачі не прийнято, що свідчить про ухиляння переможця від підписання договору оренди. Відповідно до пп. 5.6 та 5.7 Порядку проведення  конкурсів по визначенню орендарів цілісних майнових комплексів, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень), яке перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Хмельницького, у разі безпідставного ухиляння переможця конкурсу від укладення договору оренди, комісія за умов надходження від інших учасників конкурсу у визначений в оголошенні про конкурс строк пропозицій на своєму засіданні скасовує раніше прийняте рішення про визначення переможця конкурсу, виключає особу з числа учасників конкурсу, яка порушила вимоги цього Порядку.

Виступив: Трещов М.М., який запропонував скасувати раніше прийняте рішення, виключити ФОП Колесника Руслана Петровича з числа учасників та включити до переліку вільних нежитлових приміщень, які можуть бути передані в оренду приміщення загальною площею 242,8 кв.м по вул. Старокостянтинівське шосе, 16 в  м. Хмельницькому.  

Голосували: “за” - одноголосно.

Трещов М.М.: «Скасування результату конкурсу, який було проведено 16.05.2018 р. щодо визначення орендаря нежитлового приміщення загальною площею 242,8 кв. м по                 вул. Старокостянтинівське шосе, 16 в м. Хмельницькому та включити дане приміщення в перелік вільних нежитлових приміщень, які можуть бути передані в оренду.