Інформація щодо проведення конкурсу по визначенню орендарів цілісних майнових комплексів, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень), яке перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Хмельницького

1. Про визначення орендарів нерухомого майна,  яке перебуває в міській комунальній власності.

Слухали: Трещова М.М.  щодо порядку денного засідання комісії.

Заявник, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, був запрошений на засідання комісії та повідомлений про порядок проведення конкурсу

Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення корисною площею 2,0 кв.м (загальною площею 2,5 кв.м) по вул.  Соборній, 16 в м. Хмельницькому (розташоване в двохповерховому адмінбудинку на першому поверсі). 

Балансоутримувач: МКП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

Стартова орендна плата становить (без ПДВ) 200,21 грн (орендна ставка 8%).

Умови конкурсу: нежитлове приміщення передається в оренду на 2 роки та 11 місяців;

мета використання приміщення – для продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

Умови конкурсу: своєчасна орендна плата до 25 числа поточного місяця, внесення учасником конкурсу до початку проведення конкурсу грошової застави в розмірі двократної стартової орендної плати (без ПДВ), зазначеної в умовах конкурсу (р/р 2600001266883, ПАТ “КРЕДОБАНК”, м. Хмельницький, МФО 325365 або р/р 26008924422616 ПАТ “УКРГАЗБАНК” , м. Київ, МФО 320478 , отримувач коштів – міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності ЄДРПОУ 30579655, призначення платежу: грошова застава для участі у конкурсі, найменування юридичної особи (фізичної особи – підприємця) – платника грошової застави), оплата переможцем конкурсу вартості послуг з проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та рецензування звіту про вартість об’єкта. Орендна плата за перший місяць оренди коригується на індекс інфляції за період з дати проведення оцінки до дати укладання договору оренди. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за попередній місяць.

Для участі в конкурсі до конкурсної комісії надійшли наступні заяви:

  1. Фізична особа – підприємець Швець Мар’яна Вікторівна.

Мета використання приміщення – для продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

            З умовами  конкурсу згідна,  з об’єктом  оренди ознайомлена, претензій до технічного стану приміщення не має. Про дату, час та місце проведення конкурсу ознайомлена.

            Учасник конкурсу письмово підтвердила, що конверт з документами та конкурсною пропозицією був неушкоджений.

Відповідно до абзацу 2 п. 5.3. Порядку проведення конкурсів по визначенню орендарів цілісних майнових комплексів, їх структурних підрозділів, нерухомого майна та іншого окремого індивідуально визначеного майна, яке перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Хмельницького, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 26.12.2013 року № 904 (далі – Порядок), управлінням комунального майна повідомлено, що підстави для недопущення вищезазначеного суб’єкту господарювання до участі у конкурсі як такого, що неналежним чином виконував договірні зобов’язання, відсутні.     

          Відповідно до п. 3.5. Порядку на засіданні конкурсної комісії у присутності конкурсанта був розпечатаний конверт із заявою та документами з метою встановлення відповідності їх умовам конкурсу. Конкурсною комісією були розглянуті документи, подані учасником конкурсу. За результатами розгляду документів конкурсною комісією встановлено, що документи подані в повному обсязі, відповідно до умов конкурсу.

Виступив: Трещов М.М., який запропонував на підставі поданих учасником документів голосувати щодо допущення до подальшої участі у конкурсі ФОП Швець М.В..

Голосували:  “за” – одноголосно (7). 

Вирішили: допустити учасника до подальшої участі у конкурсі.

Секретарем комісії розпечатаний конверт з конкурсною пропозицією учасника щодо розміру орендної плати за перший/базовий місяць оренди.

Присутнім на засіданні комісії оголошено пропозицію щодо місячної орендної плати:

  •  ФОП Швець М.В. – 200,21 грн (без ПДВ);

            Комісією встановлено, що конкурсна пропозиція учасника відповідає умовам конкурсу (запропонований розмір орендної плати не є меншим, ніж визначено в умовах конкурсу).

Виступив: Лучков Д.О., який зауважив, що, відповідно п. 5.2 Порядку, у разі коли пропозиція тільки одного претендента відповідає умовам конкурсу, аукціон з визначення розміру  орендної плати не проводиться, і з таким претендентом укладається договір оренди.

            Трещов М.М.: “Вирішено. Переможцем конкурсу щодо оренди частини нежитлового приміщення корисною площею 2,0 кв.м (загальною площею 2,5 кв.м) в будівлі по                     вул. Соборній, 16  в м. Хмельницькому  визначено фізичну особу – підприємця Швець Мар’яну Вікторівну,  яка  запропонувала найвищу ціну (розмір орендної плати  за перший/базовий місяць оренди) – 200,21 грн. (без ПДВ)”.