Інформація про оголошення конкурсу з визначення орендарів нерухомого майна, яке перебуває в міській комунальній власності

 

1) Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення корисною площею 12,0 кв.м (загальною площею 21,2 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3 у м. Хмельницькому (розташована на першому поверсі в холі, індивідуально не визначена).

  • міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Стартова орендна плата становить 3170,00 грн. (без ПДВ) (орендна ставка 15%, 8%).

Умови конкурсу: частина нежитлового приміщення передається в оренду на два роки та одинадцять місяців; використання приміщення – для торгівлі непродовольчими товарами.

2) Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,1 кв.м) в будівлі комунального підприємства «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради по вул. Хотовицького, 6 (приміщення жіночої консультації) в м. Хмельницькому, (розташована на першому поверсі головного корпусу, в коридорі відділення жіночої консультації (біля регістратури), індивідуально не визначена).

  • комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

Стартова орендна плата становить 172,50 грн. (без ПДВ) (орендна ставка 15%).

Умови конкурсу: нежитлове приміщення передається в оренду на два роки та одинадцять місяців; використання приміщення – для розміщення автомату з продажу бахіл.

3) Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,1 кв.м) в будівлі комунального підприємства «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради по вул. Хотовицького, 6 (приймальне відділення) в м. Хмельницькому (розташована на першому поверсі в коридорі головного корпусу, індивідуально не визначена).

  • комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

Стартова орендна плата становить 172,50 грн. (без ПДВ) (орендна ставка 15%).

Умови конкурсу: нежитлове приміщення передається в оренду на два роки та одинадцять місяців; використання приміщення – для розміщення автомату з продажу бахіл.

4) Назва об’єкта: нежитлове приміщення загальною площею 179,5 кв.м в будівлі по вул. С. Разіна, 1 в м. Хмельницькому (розташоване в підвалі одноповерхової частини будівлі головного корпусу комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради) .

Балансоутримувач: комунальне підприємство «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради.

Стартова орендна плата становить 4595,13 грн. (без ПДВ) (орендна ставка 5 %).

Умови конкурсу: нежитлове приміщення передається в оренду на п’ять років; використання приміщення – для розміщення закладу громадського харчування, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи (їдальня).

Умови конкурсу до пунктів 1-4: своєчасна орендна плата до 25 числа поточного місяця, внесення учасником конкурсу до початку проведення конкурсу грошової застави в розмірі шестикратної стартової орендної плати (без ПДВ), зазначеної в умовах конкурсу (р/р 2600001266883, ПАТ “КРЕДОБАНК”, м. Хмельницький, МФО 325365 або р/р 26008924422616 ПАТ “УКРГАЗБАНК” , м. Київ, МФО 320478 , отримувач коштів – міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності ЄДРПОУ 30579655, призначення платежу: грошова застава для участі у конкурсі, найменування юридичної особи (фізичної особи – підприємця) – платника грошової застави), компенсація переможцем конкурсу вартості послуг з проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та рецензування звіту про вартість об’єкта. Орендна плата за перший місяць оренди коригується на індекс інфляції за період з дати проведення оцінки до дати укладання договору оренди. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за попередній місяць.

Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • пропозиції щодо орендної плати та виконання умов конкурсу;
  • додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта (в разі наявності);
  • інформацію про засоби зв’язку з ним;
  • інформацію про рахунок у банківській установі для повернення застави учасникам, що не стали переможцями конкурсу;
  • підтвердження внесення грошової застави (оригінал або копію платіжного документа, засвідченого печаткою банківської установи, що здійснила операцію по перерахуванню коштів);

- відомості про претендента:

а) для учасників, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- завірені належним чином копії установчих документів;

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості за останній рік;

- довідку від претендента, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

б) для учасників, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи;

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

-відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу (завірена належним чином копія декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку).

Фінансова звітність подана фізичними особами – підприємцями повинна містити відомості за останній звітний період. Копії фінансової звітності юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців мають містити відмітку про отримання державними органами (органами державної статистики та/або органами державної податкової служби).

Заява та документи на участь у конкурсі подаються секретарю комісії, який здійснює їх реєстрацію в конверті з написом “На конкурс”, запечатаному печаткою учасника конкурсу (для фізичних осіб – підприємців, в разі відсутності печатки, вказавши ідентифікаційний код) із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач).

Пропозиції щодо розміру орендної плати за перший/базовий місяць оренди, щодо виконання умов конкурсу, додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта подаються учасниками конкурсу або уповноваженими особами учасників конкурсу в окремому запечатаному конверті.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакету документів, пропозиції цього заявника конкурсною комісією не розглядаються.

Конверти розпечатуються на засіданні конкурсної комісії у присутності конкурсантів, які письмово підтверджують, що конверти були неушкоджені. В разі відсутності конкурсантів на засіданні комісії, конверти розпечатуються без їх участі.

Пропозиції учасників конкурсу мають відповідати умовам конкурсу, зазначеним в оголошенні про конкурс, та чинному законодавству України.

Конкурс по визначенню орендарів нерухомого майна, яке перебуває в міській комунальній власності, буде проведено 09 липня 2019 року о 15:00 годині у приміщенні виконавчого комітету Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, каб. 208. Документи про участь в конкурсі будуть прийматися в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, каб. 601 до 05 липня 2019 року до 16 години. Детальну інформацію можна отримати за тел.: 702818.