Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 30.10.2018 р.

 

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 30,8 кв.м в будівлі по вул. Проскурівській, 18.

Балансоутримувач: Хмельницька дитяча музична школа № 1 імені Миколи Мозгового.

 

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлові приміщення загальною площею 76,9 кв.м та загальною площею 60,1 кв.м по вул. Кам’янецькій, 76.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

3. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі загальною площею 72,5 кв.м по вул. Інститутській, 12/1.

Балансоутримувач: УМК «Південно-Західна».

 

4. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 345,2 кв.м по вул. Купріна, 61.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

5. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (підвал) корисною площею 100,6 кв.м (загальною площею 123,7 кв.м) в будівлі технологічного багатопрофільного ліцею ім. А.Мазура по вул. Тернопільській, 14/1.

Балансоутримувач: технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура.

 

6. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на третьому поверсі корисною площею 17,9 кв.м (загальною площею 19,9 кв.м) в будівлі ЗОШ № 27 по вул. Львівське шосе, 47/4.

Балансоутримувач: ЗОШ № 27.

 

7. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 65,8 кв.м (загальною площею 73,1 кв.м) в будівлі ЗОШ № 27 по вул. Львівське шосе, 47/4.

Балансоутримувач: ЗОШ № 27.

 

8. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на другому поверсі корисною площею 35,4 кв.м (загальною площею 39,3 кв.м) в будівлі ЗОШ № 27 по вул. Львівське шосе, 47/4.

Балансоутримувач: ЗОШ № 27.

 

9. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 6,0 кв.м (загальною площею 10,6 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

10. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на другому поверсі корисною площею 10,2 кв.м (загальною площею 18,1 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

11. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 34,7 кв.м (загальною площею 42,0 кв.м) в будівлі лазні № 1 по вул. І.Франка, 28.

Балансоутримувач: МКП «Чайка».

 

  1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 55,4 кв.м по вул. Городній, 2/2В.

Балансоутримувач: Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа № 2.

 

13. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на третьому поверсі корисною площею 66,8 кв.м (загальною площею 71,3 кв.м) в будівлі ЗОШ № 22 по вул. Зарічанській, 20/1.

Балансоутримувач: ЗОШ № 22.

 

14. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 19,1 кв.м (загальною площею 26,0 кв.м) по вул. Проскурівського підпілля, 71.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

 

15. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на другому поверсі корисною площею 23,1 кв.м (загальною площею 45,3 кв.м) в будівлі Хмельницького дитячо-юнацького центру по вул. Довженка, 12.

Балансоутримувач: Хмельницький дитячо-юнацький центр.

 

16. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 21,1 кв.м (загальною площею 25,3 кв.м) в будівлі Хмельницької міської поліклініки № 2 по проспекту Миру, 61.

Балансоутримувач: Хмельницька міська поліклініка № 2.

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести) робочих днів.

Конкурс відбудеться 29 жовтня 2018 року о 9.00 год. в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604, тел. 65-13-33.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 24 жовтня 2018 року включно.