Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 31.05.2018 р.

 

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 29,9 кв.м по вул. Депутатській, 20.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 27,6 кв.м (загальною площею 44,8 кв.м) по вул. Проскурівській, 60/1.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення загальною площею 46,5 кв.м в будівлі по вул. Проскурівській, 44.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

4. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 34,1 кв.м (загальною площею 35,6 кв.м) в будівлі Хмельницької міської поліклініки № 1 по вул. Подільській, 54.

Балансоутримувач: Хмельницька міська поліклініка № 1.

5. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення корисною площею 33,1 кв.м (загальною площею 43,8 кв.м) по вул. Перемоги, 6.

Балансоутримувач: МКП «Електротранс».

6. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення загальною площею 1,0 кв.м в будівлі Хмельницької міської дитячої лікарні по вул. С.Разіна, 1.

Балансоутримувач: Хмельницька міська дитяча лікарня.

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести)  робочих  днів.

Конкурс відбудеться  4 червня 2018 року о 9-ій годині в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604,      тел. 65-13-33.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 30 травня 2018 року  включно.