Новини

Хмельницький спортсмен здобув «золото» та олімпійську ліцензію на міжнародному турнірі в Англії

На міжнародному турнір, який днями проходив у місті Ковентрі (Англія), хмельничанин Дмитро Чумак виборов «золото». Чинний чемпіон Європи, який виступає у ваговій категорії до 109 кг, взяв 170 кг у ривку, а потім підкорив вагу 210 кг у поштовху. З сумою 380 кг Дмитро Чумак став найкращим у двоборстві. Друге місце зайняв литовець Аренас Сідіскіс (350 кг), а третє - британець Оуен Боксолл (350 кг).

Турнір British International Open має статус кваліфікаційних змагань на Олімпійські ігри в Токіо. Таким чином, важкоатлет завоював путівку на Олімпіаду-2020.

Вітаємо спортсмена та тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!