Новини

Хмельницький мистецький

В рамках заходів з нагоди відзначення Дня міста в Хмельницькому відбуваються різнопланові мистецькі події і кожен може обрати собі заняття для душі. Так, в сквері ім. Т.Г.Шевченка пройшов заключний гала-концерт фестивалю «Слово єднає!». Протягом двох тижнів фестиваль зібрав близько 1500 поціновувачів українського літературного слова. Було проведено більше пів сотні заходів, які відбувалися у культурно-мистецьких та навчальних закладах міста Хмельницького.

Із такою вагомою літературною подією учасників фестивалю та глядачів, які завітали на гала-концерт, привітала заступник міського голови Галина Мельник. Також Галина Леонтіївна вручила грамоти міського голови учасникам фестивалю, подякувала за їх творчу працю та побажала нових здобутків на літературній ниві.

В рамках фестивалю діє книжковий ярмарок, де кожен може знайти собі книгу до смаку.

Для тих хто цікавиться художнім мистецтвом, а особливо вуличною інсталяцією, в обласному художньому музею відбулася Artist-talk із художником Антоном Логовим (Київ) роботи якого прикрасили вулицю Проскурівську та сквер ім. Т.Г.Шевченка. Учасники творчої зустрічі мали можливість поспілкуватися із художником та поставити запитання. Захід відбувся в рамках літературно-перекладацького фестивалю TRANSLATORIUM, який триватиме в Хмельницькому 4-6 жовтня.

Ще однією мистецькою подією є виставка творів викладачів та студентів Хмельницького національного університету та Природнього-технічного університету Познанської академії мистецтв (м. Бидгощ, Польща). У виставковій залі Дитячої школи образотворчого та прикладного мистецтва представлено вишукані сукні, макети інтер’єрів, об’ємні роботи, художні картини та багато інших цікавих робіт. Експозиція завершує роботу сьогодні о 16.00.