Новини

Хмельницькі виробники одягу за підтримки проекту «Купуй Хмельницьке» беруть участь у Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion 2021

Цього року хмельницькі виробники одягу за підтримки проекту «Купуй Хмельницьке» беруть участь у Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion 2021.

Презентувати нові колекції та налагодити контакти з потенційними партнерами приїхали: Bessa.ua - oдяг щасливих, M_Bocharova, By-FamilyStolyarchuk, Dias Sportshop, GATO домашній одяг, Bretelle, Vertex, SOCKS V&T та Breathe Experience.

Хмельницька міська рада традиційно підтримує цю ініціативу, відшкодовуючи 50% вартості виставкових площ з міського бюджету.

KYIV FASHION - головна b2b подія модної індустрії України. Протягом 20 років виставка є місцем зустрічі професіоналів світу моди, дуже точно відображає актуальні тенденції, а також напрямки розвитку галузі.

Kyiv Fashion об’єднує повний спектр спеціалізованих виставок легкої та текстильної промисловості, створюючи максимально вигідні умови для охоплення відразу декількох сегментів ринку. На виставці Kyiv Fashion представлені різні групи товарів, включаючи жіночий, чоловічий і дитячий одяг, вечірній та дизайнерський, одяг великих розмірів, а також одяг для активного способу життя і хутряні вироби. Численні подіумні та бізнес-заходи, що супроводжують виставку Kyiv Fashion, створюють атмосферу для плідного спілкування виробників, байєрів і дистриб’юторів.

Виставка проходить у Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: Броварський проспект, 15.