Новини

Хмельницькі веслувальники успішно виступили на відкритому чемпіонаті області пам'яті Івана Мельника

23 вересня в акваторії річки Південний Буг відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області з веслування на байдарках і каное пам'яті воїна-спортсмена Івана Мельника, у якому, окрім команд хмельницьких спортивних шкіл (Хмельницька ДЮСШ департаменту освіти та науки міської ради, Хмельницька ДЮСШ №2 та Хмельницька ДЮСШ №3 «Спартак»), також брали участь юні веслярі з Тернополя та Волочиська. Змагались між собою юні спортсмени у різних вікових категоріях, від 1999 до 2006 років народження. Загалом серед 100 учасників змагань було розіграно 85 нагород. Левову частку з них, а саме 67 нагород, здобули спортсмени з Хмельницького.

Це й не дивно, адже розвитку веслувального спорту у Хмельницькому приділяється значна увага. Зокрема, у 2017 році з міського бюджету виділено 62,5 тис. грн. на придбання човна каное (Plastex C-1 Fighter 1000 Rio) для спортсмена ДЮСШ №2, крім того, виділено кошти у сумі 37 тис. грн. для придбання човнів супроводу.

Довідково

Іван Мельник займався веслуванням в дитячо-юнацькій спортивній школі департаменту освіти та науки протягом дев'яти років. Був призером змагань обласного і всеукраїнського рівнів. У 2008-му він виконав норматив кандидата в майстри спорту України. У лютому 2016 року вступив до лав Збройних сил та став на захист України від російської агресії. Служив в окремому полку дистанційно-керованих літальних апаратів. 25 квітня 2017 року молодий український патріот, виконуючи бойове завдання у зоні проведення антитерористичної операції, загинув від кулі снайпера.