Новини

Хмельницькі важкоатлети здобули медалі на Чемпіонаті Європи

Від 3 до 11 квітня 2021 року у Москві проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Україну на цих змаганнях представляли 16 важкоатлетів – 10 жінок та 6 чоловіків. В складі збірної команди України виступали і хмельничани Дмитро Чумак, Аліна Марущак та Ангеліна Ломачинська, для яких ці змагання стали дуже успішними.

Не було рівних Дмитру Чумаку у ваговій категорії до 109 кг. За сумою двоборства Дмитро виграв золото з результатом 407 кг, також у поштовху з результатом 226 кг виграв малу золоту медаль.

Марущак Аліна у ваговій категорії 81 кг завоювала золоту медаль за сумою двоборства з результатом 236 кг, малу золоту медаль у ривку (109 кг) та бронзову медаль у поштовху (127 кг). Для Аліни це дебютна перемога на турнірі такого рангу. Раніше вона ставала другою на молодіжному Чемпіонаті Європи.

Ломачинська Ангеліна у ваговій категорії 45 кг здобула бронзову нагороду у ривку з результатом 67 кг, з сумою двоборства Ангеліна посіла 5-те підсумкове місце.

Збірна України завершила турнір на першій позиції і в медальному заліку за великими медалями (4 золота, 1 срібло, 1 бронза), і в заліку з урахуванням малих медалей у вправах – ривку та поштовху (10 золотих, 3 срібних, 4 бронзових нагороди).

Підготували наших спортсменів Михайло Мацьоха, Володимир Болгарин, Ярослав Заболотний.

Щиро вітаємо з чудовим виступом та бажаємо спіхів у майбутніх змаганнях, зокрема Олімпійських іграх!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!