Новини

Хмельницька міська рада вкотре впроваджує Проєкт "Школа молодого підприємця"

Проєкт спрямований на підтримку ідей підприємництва та формування у молоді знань, необхідних для започаткування власної справи.
Цьогоріч Школа молодого підприємця реалізується у партнерстві з проєктом Polish - Ukrainian Startup Bridge. Більше інформації про експертів та менторів PUSB можна отримати на офіційній сторінці startupbridge.eu. Також до участі в Проєкті долучаться успішні підприємці міста Хмельницького.
Учасники Проєкту матимуть змогу на безкоштовній основі пройти комплексне 2-тижневе навчання в онлайн-форматі та презентувати власні ідеї під час Битви стартапів. Переможці отримають фінансову підтримку від міської ради на їх реалізацію, а також можливість взяти участь у конференції Kyiv Tech Hub 2020*.
Участь у Проєкті можуть взяти громадяни України, віком від 18 до 35 років, що мають ідеї власних бізнес-ініціатив, стартапів та хочуть розпочати підприємницьку діяльність.
Дати проведення Проєкту: 20-24 липня, 27-31 липня 2020 року.
Реєстрація для участі у Проєкті триває до 15 липня 2020 року. Заповнити аплікаційну форму для участі можна за посиланням: https://forms.gle/jjXevBiCS7E4sRnN8