Новини

Хмельничанин Квіквініа Полміра здобув золоту та бронзову медалі на Кубку Європи з гирьового спорту

У місті Париж (Франція) завершився Кубок Європи з гирьового спорту серед дорослих, який тривав з 28 червня до 1 липня. У збірну команду області увійшли спортсмени міста Хмельницький, які гідно представили наше місто у змаганнях.

Хмельничанин, майстер спорту України міжнародного класу Квіквініа Полміра посів 2 місце у ваговій категорії понад 85 кг, довгий цикл, 67 очок.

Також у складі збірної команди України Полміра посів 1 місце у командній естафеті довгий цикл.

Вітаємо спортсмена з чудовим результатом і бажаємо подальших успіхів.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!