Новини

Хмельничани відзначають День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси - України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Відзначаючи його, ми засвідчуємо також і повагу до видатних представників і представниць національної когорти державотворців і борців за державність та незалежність України.

З нагоди Дня Української Державності у місті Хмельницькому відбулося покладання квітів до меморіальних дощок, встановлених на честь видатних українців: Симона Петлюри, Михайла Грушевського, Костя Місевича, Євгена Коновальця, Романа Шухевича. Також квіти поклали до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни, пам’ятників Героям Небесної Сотні, Тарасові Шевченку, В’ячеславу Чорноволу.

Керівники міста й області також взяли участь у церемонії урочистого підняття найбільшого Державного Прапора України на Хмельниччині, який має розміри 10 на 15 метрів, а флагшток – заввишки 50 метрів. Групі хмельничан під час урочистостей вручено державні нагороди.