Новини

Хмельничани подали 102 проекти у рамках Бюджету участі

Мешканці міста, у рамках Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки, подали 102 проекти. Найбільше проектів подано у галузі освіти.

Після опрацювання громадських проектів управліннями міської ради зазначені проекти було розглянуто на  засіданні Комісії з питань Бюджету участі, яке відбулось 19 жовтня 2018 року.

Члени Комісії розглянули кожен проект на відповідність його вимогам до  Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького, затвердженого рішенням сесії міської ради від 11.04.2018 р. №13. Положенням визначено, що однією з істотних вимог до проектів є те, що проект має бути загальнодоступним. Саме це і стало основною причиною відхилення багатьох поданих проектів. Так, за результатами розгляду проектів, комісія відхилила 68 проектів. Станом на 19 жовтня допущено до голосування 14 проектів, ще 20 направлено відповідним галузевим управлінням міської ради на доопрацювання. На наступному засіданні Комісії заплановано розглянути проекти за результатами їх доопрацювання. Етап голосування розпочнеться за два тижні й триватиме до 22 листопада на сайті gp.khm.gov.ua