Новини

ФК «Поділля» у напруженій боротьбі здолав «Прикарпаття»

29 серпня на СК «Поділля» відбувся матч першого попереднього раунду Кубка України з футболу, в якому хмельницьке ФК «Поділля» приймало івано-франківське «Прикарпаття».

Матч для «Поділля» став першим офіційним матчем у 2020 році, востаннє хмельничани грали ще в листопаді 2019 року. До слова, суперники грають у різних дивізіонах, ФК «Прикарпаття» виступає в першій лізі чемпіонату України з футболу. Обидві команди нещодавно зробили заміни гравців та чи вдало були зроблені ротації мав вирішити саме цей матч.

ФК «Поділля» через травму капітана команди Олександра Воловика, грав з заміною – капітанську пов’язку одягнув новачок Олександр Жданов.

На самому початку матчу, вже на 2 хвилині, хмельничани були близькими до відкриття рахунку, але атака була ліквідована суперником. Вже через 15 хвилин мав можливість відзначитись Владислав Прильопа, але його спроба влучити у ворота також була не успішною. У відповідь на 27-й хвилині матчу «Прикарпаття» зробило атаку, але м’яч пробили вище воріт.

У першому таймі значну перевагу мали хмельничани, а от в другому м’ячем заволоділо «Прикарпаття». Гості одразу взяли гру під контроль та почали влаштовувати небезпечні атаки в штрафному майданчику конкурентів. Але саме «Поділля» першим відкрило рахунок у грі. На 73-й хвилині матчу Жданов влучно пробив і рахунок став 1:0. А потім хмельничани почали помилятися. У відповідь на 86-й хвилині матчу івано-франківці теж забили гол, таким чином зрівнявши рахунок. Додатково були два екстра-тайми по 15 хвилин, але вони теж не визначили переможця. Завдяки вирішальній та напруженій серії пенальті з рахунком 8:7 – перемогу здобуло «Поділля», що вивело команду до наступного етапу Кубка України.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!